НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Applied Nutrition Lifestyle Water Bottle 1 L.

Applied Nutrition Lifestyle Water Bottle 1 L.
Applied Nutrition Lifestyle Water Bottle 1 L.
-20 %
Applied Nutrition Lifestyle Water Bottle 1 L.
Applied Nutrition Lifestyle Water Bottle 1 L.

Останете хидрирани со овој ЕДНОЛИТАРСКИ супер сад за вода од "Applied Nutrition"!

Се одликува со силиконски цуцла, рачка за носење и квалитетно заклучување за да не протекува од затворачот.

Applied Nutrition Lifestyle Water Bottle 1 L.
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: Applied Nutrition Lifestyle Water Bottle 1 L.
Клуб цена: 550 ден.
Редовна цена: 690 ден.
Ознаки: Шејкер , voda