НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

FA Bag

FA Bag
Ново -27 %

Стилска камо торба изработена од многу квалитетна ткаенина што е непропустлива за вода.

  • Торбата има посебен страничен џеб за чевли (прицврстена со патент)
  • Во внатрешноста има три помали џебови за додатоци (едната е прицврстена со патент) и
  • Дополнителна лента за носење на рамо.

Торба е погодна за секој ентузијаст во спорт.

FA Bag
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: FA Bag
Онлајн понудата трае уште:
Ден/ови
Час/а
Минута/и
Секунди
1590 ден.
2190 ден.