НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

AXIS 120 TABS

AXIS 120 TABS
AXIS 120 TABS
-23 %
AXIS 120 TABS
AXIS 120 TABS
  • 1440мг Глукозамин ХЦЛ               
  • 104мг Хондроитин сулфат                          
  • 1000мг МСМ 
  • 120 таблети

 

Axis. Додаток во исхраната. Продукт кој ја надополнува вашата исхрана со витамини, глукозамин и хондроитин, препорачлив за физички активни луѓе. Витамин Ц придонесува нормална формација на колагенот и за нормално функционирање на коските и рскавиците.

Порција: 4 таблети

Порции во пакувањето: 30 

Глукозамин хидрохлорид                                            

360мг

1440мг

(од кој глукозамин)                                                       

(298,5мг)

(1194мг)

Хондроитин сулфат                                                       

26мг

104мг

Метилсулфонилметан МСМ                                       

250мг

1000мг

Витамин Ц                                                                        

25мг 31*

100мг  125*

Витамин Д                                                                        

1,25нг 25*

5нг 100*

Витамин Е

17мг 142*

68мг 567*

Манган 

03,мг 15*

1,2мг 60*

Цинк     

2,5мг 25*

10мг 100*

Селен      

25нг 45*

100нг 182*

Бром 

12,5мг

50мг

Екстракт од куркума                                                      

13,75мг

55мг

(20% куркума)                                                                               

(2,75мг)

(11мг)

Екстракт од ѓумбир                                                                                   

50мг

200мг

(5% ѓумбир)                                                                                                

(2,5мг)

(10мг)

Екстракт од смола                                                                                     

25мг

100мг

Хијалуронска киселина                                                                          

0,25мг

1мг

Кверцетин  

18,75мг

75мг

 

AXIS 120 TABS
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: AXIS 120 TABS
Клуб цена: 990 ден.
Редовна цена: 1290 ден.