НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Кимоно за бразилска џиу џица (комплет со појас) "Roomaif"
Кимоно за бразилска џиу џица (комплет со појас) "Roomaif"
Кимоно за бразилска џиу џица (комплет со појас) "Roomaif"
Кимоно за бразилска џиу џица (комплет со појас) "Roomaif"
Ново -11 %

Карактеристики на горниот дел од кимоното:

- Зајакнување на сите потребни места;

- Двојно шиење на сите амблеми;

- Издржлив ревер обвиткан со Rip Stop материјал кој се суши брзо; 

Панталоните се изработени од војнички рангиран Rip Stop материјал:

- Технички поставена врвка со доволен степен на растегливост ги осигурува панталоните;

- Материјалот на колената е зајакнат што ги прави повеќе истрајни;

Појасот се продава во комплет со бел појас за бџџ.

Големини: А1, А2, А3, А4.

Кимоно за бразилска џиу џица (комплет со појас) "Roomaif"
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
Клуб цена: 3990 ден.
Редовна цена: 4500 ден.