НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Sex Bomb For Her 90g (60 Servings)
Ново -34 %
   • Засилувач на женското либидо

    • За НЕA
    • Сексуален активатор
    • Тестирано за спортисти
    • Порции 60
    • 120 капсули
    • Веге капсули
    • Нето тежина 87г

    Секс бомб е активен засилувач на либидото на жените кој креаира побрза сексуална возбуда, појака чуствителност преку подобрен крвоток.

    Главни бенефити

    -          Го подобрува женското сексуално здравје

    -          Зајакнување на сексуалниот нагон

    -          Растителна обвивка прилагодена за потрошувачите со диетални, религиозни или културни ограничувања

    -          Халал сертифициран производ

     

     Препорачлива доза: Конзумирајте 2 капсули дневно пред спиење.

    Порција : 2 капсули – Порции во пакувањето: 60                                          во 2 Капсули

    • КСМ-66 Ашваганда екстракт                                                                400мг
    • Мака во прав (Мака екстракт 10:1)                                                    200мг
    • Муира Пуана                                                                                               200мг
    • Екстракт од лист од дамиана                                                              200мг
    • Екстракт од авена сатива                                                                      200мг
    • Цинк Цитрат                                                                                               15мг      150%

     Други состојки: Растителна обвивка на капсула (Хидроксипропил Метилцелулоза), агенс против стврднување (растителен магнезиум стерат, силикон диоксид)

     Внимание: Проверете со сертифициран професионалец за здравје пред да го употребувате овој продукт доколку сте под 18 години, бремени или доите бебе или ако имате некакви проблеми со вашете здравје и користите лекови. Да не се користи како замена на разновидна диета и здрав начин на живот. Да се чува на ладно и суво место и подалеку од деца. Да не се прекорачува дневната доза.

     Секој производ е тестиран од банирани субстанци под програмата на Информ-Спорт. Производите одат по ригорозно тестирање во ИСО 22000, БРГ, ГМП и Халал акредитирана лабараторија за да придонесат високо ниво на сигурност за користење од страна на спортистите.

Sex Bomb For Her 90g (60 Servings)
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
Клуб цена: 990 ден.
Редовна цена: 1490 ден.