НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
Ново -16 % НЕМА НА ЗАЛИХА

- Материјал: 50% памук, 50% ластик

- лесен за употреба благодарение на прилагодливата големина со прицврстувачот Велкро

- заштита и стабилизација на зглобот

- удобен за носење

- перење на 30 степени

- 40 см должина, 7,50 см ширина

- единица за пакување: 1 пар (2 парчиња) 


висококвалитетни завои за зглоб за заштита и фиксирање на зглобовите при тренинг со тегови

ROOMAIF ACTIVE WRIST STRAPS RWR 319
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
Клуб цена: 540 ден.
Редовна цена: 640 ден.