НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ROOMAIF FIT HEAD HARNESS RWR-395
ROOMAIF FIT HEAD HARNESS RWR-395
ROOMAIF FIT HEAD HARNESS RWR-395
Ново -18 %

- Висококвалитетен ремен за глава

- Материјал од неопренови и најлонски ткаенини, со челичен ланец

- Ефективна вежба за глава и врат

- Дополнителен силен синџир за закачување на тегови

- Олеснување на притисокот со обложување на главата

- Прилагодлив велкро

- Доаѓа во високо квалитетно пластично пакување

ROOMAIF FIT HEAD HARNESS RWR-395
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
Клуб цена: 650 ден.
Редовна цена: 790 ден.