НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ANABOLIC CREA 10

ANABOLIC CREA 10
Hot -29 %

Анаболик Креа 10 

  • 10 форми на креатин
  • Градење на мускули & сила
  • 5000 мг. Креатин матрикс
  • Беатин Анхидрус
  • Фенугрек (екстракт од семето)
  • Нето: 234 грама

КРЕАТИНСКИ БЛЕНД:

 • магензиум креатин хелат
 • три-креатин малат
 • креатин ХЦЛ
 • креатин монохидрат
 • креатин цитрат
 • креатин пируват
 • креатин етил естер хидрохлорид
 • креатин алфа-кетоглутарат
 • креатин етил естер малат
 • креатин глуконат

 Порција: 1 дозерка (7.8 грама)

Порции во паковање: 30 

Количина во                                                    7.8 грама

- Хром (пиколинат)          120 мцг (300%)

- Креатински бленд          5000 мг.

 Магнезиум Креатин Хелат, ТриКреатин Малат, Креатин ХЦЛ, Цреатин Монохидрат, Креатин Цитрат, Креатин Пируват, Креатин Етил Естер Хидрохлорид, Креатин Алфа-Кетоглутарат, Креатин Етил Естер Малат, Креатин Глуконат

Бленд за подршка

- Таурин                                1500 мг.

- Бетаин Анхидрус            100 мг.

- Цитрулин Малат            100 мг.

- Л Аргинин                         100 мг.

- Л орнитин                         100 мг.

- Фенугрек                           95 мг.

- Црн Пипер                         5 мг. 

Нето тежина 234 гр. 


Дневен препорачан внес: дневно измешајте една дозерка (7.8 грама) во 250 до 300 мл. ладна вода и конзумирајте ја оваа количина еднаш дневно: наутро, помеѓу оброците, пред тренинг или веднаш по тренингот. Анаболик Креа 10 може да се меша со вашиот омилен пијалок пред тренинг, за време на тренинг или пијалокот за опоравок. Анаболик Креа 10 може истотака да се меша со протеинскиот пијалок. Не е потребна фаза за полнење или циклус за полнење.

Да не се прекорачува препорачливата доза.

ANABOLIC CREA 10
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
 • Достапност: На залиха
 • Име на продуктот: ANABOLIC CREA 10
 • Тежина: 234.00g
Клуб цена: 990 ден.
Редовна цена: 1390 ден.