НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

BAD ASS CUTS (378 капсули)

BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)
-21 %
BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)
BAD ASS CUTS (378 капсули)

Комплетна формула за НАМАЛУВАЊЕ НА ТЕЖИНАТА

Стимуланс и метаболичен комплекс

Формула за балансирање на водата

Во порција 

 • 1103 мг Природен комплекс на диуретици
 • 1067мг Адаптоген комплекс
 • 914мг Комплекс од црн и зелен чај
 • 610мг дигестивен комплекс

 

Нето тежина 250,3г

42 кесички x 9 софтгел капсули - КОМПЛЕТ за 42 дена !!!

Количина во                                                                   1 кесичка

 • Екстракт од семе од кола јатка                         150мг
 • Кофеин анхиндрус                                               91,6мг
 • Екстракт од семе од гуарана (22% кофеин)   77мг (16,9мг)
 • Екстракт од грејпфрут                                         75мг
 • Екстракт од корен од панакс женшен            75мг
 • Екстракт од корен од сиберски жен                24мг 

Дигестивен комплекс                                                  610мг

 • Пектин од јаболко                                             225мг
 • Екстракт од семе од лушпа од псилиум  100мг
 • Екстрат од лист од маслинка                        80мг
 • Екстракт од зрно од зелено кафе                60мг (30мг)
 • Екстракт од кора од цимет                            50мг
 • Екстраткт од семе од црн пипер                 10мг (9,5мг)
 • Екстракт од лист од обична жалфија        5мг
 • Екстракт од овошен кајен пипер                5мг (0,05мг) 

Комплекс од зелен и црн чај                                             913,8мг

Комплекс од екстракт од лисја од зелен чај               838,8мг

 •  Екстракт од лисја на зелен чај (45%ЕГЦГ)              310мг 
 •  Екстракт од лисја на зелен чај (90% полифен.)    300мг 
 •  Екстракт од лисја на зелен чај (40% кофеин)        228мг 
 • Екстракт од лисја од црн чај (20% теафлавини)    75мг 

Комплекс од природни диуретици                                1103мг

 • Екстракт од корен на глуварче                      300мг
 • Екстракт од корен на ѓумбир (5% ќумбир)  220мг 
 • Екстракт од корен на Уве Урси                      200мг
 • Екстракт од корен на коприва                      100мг
 • Екстракт од лист на Јерба Мате                    182,9
 • Екстракт од корен од бурдок        (чичак)    25мг
 • Екстракт од семе на целер                             25мг
 • Овошје од бобинки од смрека                      25мг
 • Кверцетин                                                          25мг 

Адаптоген комплекс                                                    1068мг

 • Л-Тирозин                                                             245мг
 • Екстракт од лист на готу кола                      225мг
 • Холин битартрат                                               225мг
 • Од кој холин                                                        92,3мг
 • Екстракт од корен од Ашваганда               223мг (5,6мг)
 • Риба фосфатидилсерин                                 100мг
 • Екстракт од билка од Бакопа мониери    50мг                     


BAD ASS CUTS (378 капсули)
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
 • Достапност: На залиха
 • Име на продуктот: BAD ASS CUTS (378 капсули)
Клуб цена: 2290 ден.
Редовна цена: 2890 ден.