НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

LOW-CAL SAUCE CHIP SHOP CURRY

LOW-CAL SAUCE CHIP SHOP CURRY
Ново -17 %

Вкусен вкус - помалку од 5 калории по порција

Совршен за: Потопување, дресинг, готвење и маринирање

425ml | 28 порции


КЛУЧНИ ПРИДОБИВКИ

  • Вегански прелив
  • Нема додаден шеќер
  • Без млеко
  • Кето-пријателски
  • Без глутен
  • Без масти
LOW-CAL SAUCE CHIP SHOP CURRY
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: LOW-CAL SAUCE CHIP SHOP CURRY
Клуб цена: 240 ден.
Редовна цена: 290 ден.