НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK

VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
Ново -4 %
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • 92% полиестер - 8% еластан
  • Страчични  џебови
  • Затворен заден џеб (патент)
  • Машинско перење на 30 °: да не се пегла или суши
  • Бренд: Venum
  • SKU: VENUM-04234-114
VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: VENUM CONNECT JOGGER - BLACK/BLACK
Клуб цена: 3990 ден.
Редовна цена: 4150 ден.