НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK

VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
Ново -5 %
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • 61% полиестер / 39% памук,
  • тенок, слим фитинг
  • џебчиња запечатени со топлина
  • фина еластична лента на глуждовите,
  • еластична лента за појас и
  • врвка за врзување.
  • Бренд: Venum
  • SKU: VENUM-04252-114
VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: VENUM LASER EVO 2.0 JOGGERS - BLACK/BLACK
Клуб цена: 4200 ден.
Редовна цена: 4400 ден.