FA SO GOOD!® PRO NUTS путер од кикирки и протеински изолат 450 гр.

Соу Гуд путер од кикирики


100% кикиритки                450 грама


Природен путер од кикиритки направен од печени кикирики во комбинација со високо-квалитетен протеински изолат!!!


Состав:Печени кикиритки (100%)

Начин на употреба:Чувајте го на собна температура. Пред употреба промешајте. По отварање, конзумирајте во рок од 3 месеци.  Разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот се препорачани. Содржи шеќери добиени по природен пат.


Нутритивни вредности во                 100г

Енергија                                                 569 кцал

Масти                                                      39.3 гр.

 Од кои заситени                                  9.2 гр.

Јаглехидрати                                         12.6 гр.

 Од кои шеќери                                     6.6 гр.

Влакна                                                    8.04 гр.

Протеини                                               37.1 гр.

Сол                                                           0,3 гр.

FA SO GOOD!® PRO NUTS путер од кикирки и протеински изолат 450 гр.

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме

  • Прегледи: 3091
  • Производител: Fitness Authority
  • Код на продуктот: FA SO GOOD!® PRO NUTS 450 гр.
  • Достапност: На залиха
  • 750 ден.

Ознаки: путер од кикирики, протеини, веј протин, изолат, додаток во исхрана

BLOOD & GUTS - NEW ERA OF PRE WORKOUT -8%
- 6000 mg Citrulline Malate за експлозивно мускулнo пумпaње и подобрени перформанси- 5500 mg бета ал..
1.690 ден. 1.550 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg -9%
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од с..
3.290 ден. 2.990 ден.

Game Changer Mass 3 kg. -8%
Гејм Чејнџер МасМоќен гејнер за мускулиВеј Протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј ..
2.550 ден. 2.350 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Л..
70 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

ISO Whey бар од SWEDISH SUPPLEMNTS, вкусен бар за тренинг !- Во еден бар добивате 20 грама квалитете..
145 ден.

Loading...
Loading...