НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Levro Whey Supreme Protein 2.27 kg.

Levro Whey Supreme Protein 2.27 kg.
Levro Whey Supreme Protein 2.27 kg.
Hot
Levro Whey Supreme Protein 2.27 kg.
Levro Whey Supreme Protein 2.27 kg.

ЛевроВеј Суприм

100% протеин од сурутка


Нето тежина 2,27кг

- 23 ГРАМА ПРОТЕИН

- 5 ГРАМА БЦАА

- 4 ГРАМА ГЛУТАМИН

Порции во пакувањето: 76


Левро Веј Суприм е вкусен протеински напиток направен од највисок квалитет на протеински концентрат. Овој продукт е наменет за секој, за професионални спортисти и рекреативци.


Секоја порција содржи 23 грама протеин кој допринесува за зголемување на мускулната маса и зацврстување на коските што го прави овој продукт како еден од најважните суплементи за секого. 
Со секоја порација добивате дополнителни 5 грама БЦАА и 4 грама Л Глутамин.
Создадено од еден од најголемите, легендарниот КЕВИН ЛЕВРОНИ, Левро Веј Суприм е оптималниот избор за оние кои сакаат да постигнат врвни резултати. 

Препознатливита Леврон серија е револуционарен спортски суплементен бренд создаден од мене, Кевин Леврон. Тоа што ја прави оваа серија карактеристична во пазар заситен со суплементарни линии е оптималниот квалитет и ригорозната наука која стои зад секој од моите суплементи. Јас го сакам боди билдингот и сум силно мотивиран да им помогнам на луѓето да постигнат одлични резултати. Јас бев инспириран од најдобрите и тоа ме донесе на врвот на професионалниот боди билдинг. До денес, можам да кажам дека официјално го имам најдобриот севкупен резултат во спортот на професионалниот боди билдинг. Беше само прашање на време кога ќе ја споделам мојата мудрост и страст спрема физичката трансформација со луѓето. Препознатливата серија на Кевин Леврон конечно е тука, и јас гордо го предавам факелот на било кој кој сака да се натпреварува и да освојува во спортот на боди билдингот.

ЛевроВеј Суприм. Додаток во исхраната. Со засладувачи. Протеински продукт кој ви нуди суруткин протеински изолат со највисок квалитет. Со вкус на чоколада. Протеините придонесуваат во зголемување и одржување на мусулната маса и во одржување на нормални и здрави коски, па затоа треба да се составен дел од диетата на секој активен спортист.

Состав:Протеински концентрат од сурутка, ароми, какао, згуснувач (карбоксиметилцелулоза), агенст против стврднување ( силикон диоксид), сол, засладувач (сукралоза).

Начин на употреба:Измешајте една доза прашок (30г) со 300мл вода или обезмастено млеко. Испијте пред или веднаш после тренинг.

Предупредување:Не го прекорачувајте препорачаниот дневен внес. Додатокот за исхрана не смее да се користи како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Балансирана исхрана и здрав животен стил се препорачани. Не употребувајте го производот ако сте алергични на било кои од неговите соединенија. Не употребувајте го ако сте трудни или доите. Држете го вон дофат од деца. Чувајте го на суво и ладно место, подалеку од сончеви зраци.

Нето тежина          2,27кг

Произведено во Е.У. 

Порција: една доза (30г)

Levro Whey Supreme Protein 2.27 kg.
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: Levro Whey Supreme Protein 2.27 kg.
  • Тежина: 2.27kg
3090 ден.