VENUM CHALLENGER 2.0 BOXING GLOVES BLACK

Боксерските ракавици "Челинџер 2.0" од ВЕНУМ се дизајнирани во Тајланд и се совршен избор за да почнете да учите како да изведувате рачни удари!

Одликувајќи се со тро - слојна густа пена, оваа ракавица се грижиза заштита на Вашата рака.

Квалитетното велкро затворање е за да обезбеди ракавицата да биде цело време на местото каде што е поставена.

Потребни Ви се нов пар боксерски ракавици за пристапна цена? Нашите боксерски ракавици  "Челинџер 2.0" се идеалната работа за Вас!

Технички карактеристики:
- 100% висок квалитет СТП.
- Во внатрешноста е поставена мрежа за подобра вентилација.
- Тро - слојна густа пена за подобро управување со ударот  и врвна заштита на раката.
- 100% заштитен палецот.
- Вградено лого Venum (3D на допир) на секоја ракавица.
- Големо Velcro затворање со еластична лента за подобро прилагодување.
- Дизајниран во Тајланд.

Големина на кимоно
Состав - 100% висок квалитет СТП. - Во внатрешноста е поставена мрежа за подобра вентилација. - Тро - слојна густа пена за подобро управување со ударот и врвна заштита на раката. - 100% заштитен палецот. - Вградено лого Venum (3D на допир) на секоја ракавица. - Големо Velcro затворање со еластична лента за подобро прилагодување. - Дизајниран во Тајланд.

VENUM CHALLENGER 2.0 BOXING GLOVES BLACK

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

За да се осигурате за големината на опремата што сакате да ја нарачате, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот ја имаме на залиха големината на продуктот која Вие ја посакувате. Ви благодариме

  • Прегледи: 3219
  • Производител: Venum
  • Код на продуктот: VENUM CHALLENGER 2.0 BOXING GLOVES BLACK
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • 2.950 ден.

Ознаки: VENUM CHALLENGER 2.0 BOXING GLOVES NEO-BLACK, Venum, боксерски ракавици

BLOOD & GUTS - NEW ERA OF PRE WORKOUT -8%
- 6000 mg Citrulline Malate за експлозивно мускулнo пумпaње и подобрени перформанси- 5500 mg бета ал..
1.690 ден. 1.550 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg -9%
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од с..
3.290 ден. 2.990 ден.

Game Changer Mass 3 kg. -8%
Гејм Чејнџер МасМоќен гејнер за мускулиВеј Протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј ..
2.550 ден. 2.350 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Л..
70 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

ISO Whey бар од SWEDISH SUPPLEMNTS, вкусен бар за тренинг !- Во еден бар добивате 20 грама квалитете..
145 ден.

Loading...
Loading...