VENUM CHALLENGER 2.0 BOXING GLOVES BLACK

Боксерските ракавици "Челинџер 2.0" од ВЕНУМ се дизајнирани во Тајланд и се совршен избор за да почнете да учите како да изведувате рачни удари!

Одликувајќи се со тро - слојна густа пена, оваа ракавица се грижиза заштита на Вашата рака.

Квалитетното велкро затворање е за да обезбеди ракавицата да биде цело време на местото каде што е поставена.

Потребни Ви се нов пар боксерски ракавици за пристапна цена? Нашите боксерски ракавици  "Челинџер 2.0" се идеалната работа за Вас!

Технички карактеристики:
- 100% висок квалитет СТП.
- Во внатрешноста е поставена мрежа за подобра вентилација.
- Тро - слојна густа пена за подобро управување со ударот  и врвна заштита на раката.
- 100% заштитен палецот.
- Вградено лого Venum (3D на допир) на секоја ракавица.
- Големо Velcro затворање со еластична лента за подобро прилагодување.
- Дизајниран во Тајланд.

Големина на кимоно
Состав - 100% висок квалитет СТП. - Во внатрешноста е поставена мрежа за подобра вентилација. - Тро - слојна густа пена за подобро управување со ударот и врвна заштита на раката. - 100% заштитен палецот. - Вградено лого Venum (3D на допир) на секоја ракавица. - Големо Velcro затворање со еластична лента за подобро прилагодување. - Дизајниран во Тајланд.

VENUM CHALLENGER 2.0 BOXING GLOVES BLACK

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

За да се осигурате за големината на опремата што сакате да ја нарачате, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот ја имаме на залиха големината на продуктот која Вие ја посакувате. Ви благодариме

  • Прегледи: 2826
  • Производител: Venum
  • Код на продуктот: VENUM CHALLENGER 2.0 BOXING GLOVES BLACK
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • 2.950 ден.

Ознаки: VENUM CHALLENGER 2.0 BOXING GLOVES NEO-BLACK, Venum, боксерски ракавици

GOLD STANDARD  100% WHEY 1.09 kg. -26%
ВИСТИНСКА СИЛА НА ПРОТЕИНОТИзолатите од протеини од сурутка (WPI) се најчиста форма на протеин од с..
2.700 ден. 1.990 ден.

GOLD STANDARD  100% WHEY 2.27 kg. -20%
ВИСТИНСКА СИЛА НА ПРОТЕИНОТИзолатите од протеини од сурутка (WPI) се најчиста форма на протеин од с..
4.590 ден. 3.690 ден.

THE DOCTOR BOXING GLOVES GN050 Ново -19%
КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: врвкиДисциплини: бокс, кикбокс, муаи таиПол: унисексМатеријал:  говедс..
3.690 ден. 2.990 ден.

THE STRONGEST PUNISHER TEAM -25%
Маица со висок квалитет Материјал. 95% памук + 5 % ликра..
800 ден. 600 ден.

Venum Samurai Skull Rashguard - Long Sleeves - Black -6%
Технички карактеристики:- 87 % Полиестер - 13 % Спандекс, комбинација на маетеријали познат по своја..
3.590 ден. 3.390 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

ISO Whey бар од SWEDISH SUPPLEMNTS, вкусен бар за тренинг !- Во еден бар добивате 20 грама квалитете..
145 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

LevroPump е моќен стимуланс создаден од  бета-аланин, аргинин и цитрулин - амино киселини кои ..
1.390 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

Loading...
Loading...