НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

XTREME CREATINE 500 gr.

XTREME CREATINE 500 gr.
XTREME CREATINE 500 gr.
Hot -8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
XTREME CREATINE 500 gr.
XTREME CREATINE 500 gr.

Екстрим Креатин - Највисок квалитет на микронизиран креатин монохидрат!!!


- Зголемување на силата и издржливоста

- Го поддржува растот на мускулната маса

- Ја зголемува енергијата

- Ја зголемува синтезата на протеините

- Овозможува регенерација после напорниот тренинг

- Го подобрува визуелниот капацитет

- 100% чист креатин , 0% адитиви

- 100 дози во едно пакување

- Многу поефикасен од стандардните монохидрати

- Лесна растворливост

Порции во пакувањето = 100

Количина во                                 5г

  • Витамин Б6                       1мг
  • Креатин монохидрат    4,5г
  •  Од кои креатин              4,0г
  • Таурин                                 0,5г
XTREME CREATINE 500 gr.
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: XTREME CREATINE 500 gr.
  • Тежина: 500.00g
Клуб цена: 690 ден.
Редовна цена: 750 ден.