НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority

CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority
CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority
-15 % НЕМА НА ЗАЛИХА
CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority
CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority

Комплекс од 3 јаглехидрати

Пијалок кој ве освежува со електролити

Една порција: 30г

Порции во пакувањето: 33

Нето тежина  1кг

Една порција30г

Порции во пакувањето: 33

Servings Per Container: ~ 33
Nutritional value in100 g30 g
Energy value1632 kJ / 384 kcal493 kJ / 116 kcal
Fat0h0h
 including saturated fatty acids0h0h
carbohydrates96 g29 g
 including sugars10 g3 g
roughage0h0h
Protein0h0h
salt0.05 g0.02 g
CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: CARBORADE® 1 kg. Fitness Authority
  • Тежина: 1.00kg
Клуб цена: 330 ден.
Редовна цена: 390 ден.