VENUM FUSION BOXING GLOVES

Матријал: високо квалитетна синтетичка кожа за поголема трајност

ПРОИЗВЕДЕНИ ВО ТАЈЛАНД!!!

Највисок квалитет на боксерски ракавици:

⦁ Ги штити рацете при редовни тренинзи и спаринзи во бокс, мма, кикбокс, таи бокс
⦁ Неколку слоен материјал за подобро абсорбирање при ударитеI
⦁ Изработени од материјал кој овозможува подобра вентилација на ракавиците и ги чува рацете при долготрајни тренинзи
⦁ Максимално комфорни
⦁ Прилагодлив силен велкро систем за затворање и прицврстување за раката
⦁ VENUM ракавиците се направени од 3G сјаен квалитетен материјал од еко-кожа
⦁ Лесно прилагодливи на Вашите раце

VENUM FUSION BOXING GLOVES

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

За да се осигурате за големината на опремата што сакате да ја нарачате, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот ја имаме на залиха големината на продуктот која Вие ја посакувате. Ви благодариме

  • Прегледи: 3425
  • Производител: Venum
  • Код на продуктот: VENUM FUSION BOXING GLOVES
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • 4.890 ден.

Достапни Опции

Ознаки: VENUM FUSION BOXING GLOVES, боксерски ракавици

BLOOD & GUTS - NEW ERA OF PRE WORKOUT -8%
- 6000 mg Citrulline Malate за експлозивно мускулнo пумпaње и подобрени перформанси- 5500 mg бета ал..
1.690 ден. 1.550 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg -9%
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од с..
3.290 ден. 2.990 ден.

Game Changer Mass 3 kg. -8%
Гејм Чејнџер МасМоќен гејнер за мускулиВеј Протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј ..
2.550 ден. 2.350 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Л..
70 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

Екстрим ТиробурнНАЈЕФИКАСНИОТ ТОПАЧ НА МАСТИ!!!- ЈА ЗГОЛЕМУВА ТЕРМОГЕНЕЗАТА!- МОЌЕН СТИМУЛАНС НА МЕТ..
1.290 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

Loading...
Loading...