VENUM CHALLENGER 2.0 HEADGEAR - HOOK & LOOP STRAP

Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, брадата, образите).

Технички карактеристики:
- Skintex кожна концепција.
- Ултра лесна.
- Три - слојна пена за поглема заштита на главата.
- Заштита на темето, образите, ушите и брадата.
- Флексибилно двојно иновативно - велкро затворање.
- Прилагодливо затворање на задниот дел за удобно лежење и безбедна поставеност при борбата.
- Една големина што ќе им одговара на сите.

VENUM CHALLENGER 2.0 HEADGEAR - HOOK & LOOP STRAP

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

  • Прегледи: 2970
  • Производител: Venum
  • Код на продуктот: VENUM CHALLENGER 2.0 HEADGEAR - HOOK & LOOP STRAP
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • 3.690 ден.

Достапни Опции

Ознаки: VENUM CHALLENGER 2.0 HEADGEAR - HOOK & LOOP STRAP, штитник за глава

BLOOD & GUTS - NEW ERA OF PRE WORKOUT -8%
- 6000 mg Citrulline Malate за експлозивно мускулнo пумпaње и подобрени перформанси- 5500 mg бета ал..
1.690 ден. 1.550 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

COMBAT PROTEIN POWDER 1.8kg -9%
Ги полни мускулиte и ги подобрува перформансите со саатиЛуѓето кои тренираат имаат потреба од с..
3.290 ден. 2.990 ден.

DE LUXE LEAN WHEY 908 gr. - ПРОТЕИН БЕЗ ЛАКТОЗА -16%
ДЕ ЛУКС ЛИН ВЕЈ“Се се сведува на вкусот”-  Без лактоза !!!!!!!!-  Збогатен со Лен и ..
1.490 ден. 1.250 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

ISO Whey бар од SWEDISH SUPPLEMNTS, вкусен бар за тренинг !- Во еден бар добивате 20 грама квалитете..
145 ден.

• 2 Вкусни Плочки во секое пакување• 20 г протеини• Висока количина на влакна• Без шеќер• Уживајте в..
165 ден.

LevroPump е моќен стимуланс создаден од  бета-аланин, аргинин и цитрулин - амино киселини кои ..
1.390 ден.

Loading...
Loading...