НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

"ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа

"ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа
"ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа
-12 %
"ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа
"ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа

Професионални "Roomaif" MMA ракавици, специјално дизајнирани и наменети за борби!

Состав: 100 % високо-квалитетна кожа!

Изработени од материјал кој има голема апсорбирачка моќ!

Додатна заштитна во делот на зглобот!

"ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
Award Winner
Assign specific blocks to specific products. The most comprehensive product selection rules in Opencart.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: "ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа
Клуб цена: 2190 ден.
Редовна цена: 2490 ден.