НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM "KONTACT" BOXING бандажери - 4 метри

VENUM "KONTACT" BOXING бандажери - 4 метри
VENUM "KONTACT" BOXING бандажери - 4 метри
Hot
VENUM "KONTACT" BOXING бандажери - 4 метри
VENUM "KONTACT" BOXING бандажери - 4 метри

- Неменети за заштита на шаката за рекреативци, но и за професионалци!

- должина 4 метри

- 100 % памук

- Достапно во плава и црна боја

VENUM "KONTACT" BOXING бандажери - 4 метри
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: VENUM "KONTACT" BOXING бандажери - 4 метри
555 ден.