НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери

RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
Hot -10 %
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери

 • Бандажери за рака (професионални) направени од иновативен материјал кој е удобен за носење, лесен за носење, брзо се суши и има голема долготрајност!
 • Материјал: памук 
 •  

 • Должина: 4 метри


 •  

 •  
 • Достапни бои: црна

  состав: памук

   • ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
    Еластичен памук за оптимален комфор и сила.
    Велкро затворање за брзо и персонализирано затегнување.
    SKU: RH-00017-4m
    Тежина: 0.1000

RINGHORNS by VENUM 4 метри - рачни бандажери
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
 • Достапност: На залиха
 • Име на продуктот: RINGHORNS by VENUM 4 метри
Клуб цена: 450 ден.
Редовна цена: 499 ден.