НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE

VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
Hot
VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE

Ова е нашата нова заштита за Вашите заби " Челинџер "! 
Посебно наменета за спречување и намалување на повредите на забите, усните , вилицата и непцата.

Штитниците за заби од ВЕНУМ се дизајнирани да може иделно да се прилагодат на Вашите заби. Совршени за носење.
Направени од иновативен гел за подобра удобност. Додаден е единствен канал за дишење за зголемување на ефикасноста во борбата !

Технички карактеристики:

- Nextfit Гел рамка за подобро прилагодување и удобност.
- Напредно дизајн за оптимално дишењето во текот на борбата.
- Со висока густина и гумена рамка за подобро управување со шок и врвна заштита.
- Се испорачува со заштитна кутија за подобра хигиена.
- CE сертификација / Норма: SATRA M33 : 2011

VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: VENUM "CHALLENGER" MOUTHGUARD - BLACK/ICE
990 ден.