НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g

So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g
So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g
So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g
Hot -18 %
So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g
So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g
So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g

Соу Гуд путер од кикиритки


100% кикиритки                500 грама


Природен путер од кикирики спакување во стаклен сад. 


Енергија                                                622кцал

Масти                                                     51г

 Од кои заситени                               6г

Јаглехидрати                                      11g

 Од кои шеќери                                  4,4г

Влакна                                                   7,3г

Протеини                                             26г

Сол                                                          0,0г


Достапен во SMOOTH и KRANCHY варијанта


So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: So good! GOOD Good Jar full of Peanut Butter 500 g
  • Тежина: 500.00g
Клуб цена: 400 ден.
Редовна цена: 490 ден.