FIT DRINK 250 ml.

Фит Дринк

Внимавајте на својата тежина !!!

Л-карнитин  + Фолна киселина !

- 0 % шеќери !
- 0 % масти !

Фит Дринк е лесно газиран пијалак со вкус на боровница & манго кој содржи Л-карнитин и фолна киселина. Не содржи шеќер и калории.

Содржи засладувачи.

Состав: Вода, регулатор на киселост (лимонска киселина), јаглерод диоксид, Л-карнитин, арома, засладувач (сукралоза), боја (бета-каротен), фолна киселина.

Чувајте го на суво и ладно место. Рокот на траење е втиснат на дното на лименката.

Нутритивни вредности                      250мл          100мл

Енергија                                                0кцал           0кцал

Масти                                                    0г                 0г

 Од кои заситени                                   0г                 0г

Јаглехидрати                                        0г                 0г

 Од кои шеќери                                     0г                 0г

Протеини                                               0г                 0г

Сол                                                        0г                 0г

Л-карнитин                                            500мг           200мг

Фолна киселина                                    100µг(50%*) 40µг (20%*)

*-- препорачан дневен внес

Нето тежина           250мл

FIT DRINK 250 ml.

БЕСПЛАТНА достава за сметка над:

1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија

Инфо за нарачки

Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962 или 077 622 319 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме

  • Прегледи: 1921
  • Производител: Activ Lab
  • Код на продуктот: FIT DRINK 250 ml.
  • Достапност: На залиха
  • 69 ден.

Ознаки: FIT DRINK 250 ml.

Beta Alanine 120 caps. -22%
Бета Аланин 4000 мг б - аланин120 капсулиДодаток во исхранаБета Аланин е состојка од карносин ди пеп..
890 ден. 690 ден.

C4 ORIGINAL 30 дози -17%
Оригинален експлозивен стимуланс30 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
1.790 ден. 1.490 ден.

C4 ORIGINAL 60 дози -16%
Оригинален експлозивен стимуланс60 дозиЕксплозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за сп..
2.490 ден. 2.100 ден.

GOLD STANDARD  100% WHEY 2.27 kg. -20%
ВИСТИНСКА СИЛА НА ПРОТЕИНОТИзолатите од протеини од сурутка (WPI) се најчиста форма на протеин од с..
4.590 ден. 3.690 ден.

HIT BCAA 10:1:1 400g -8%
HIT BCAA 10: 1: 1 содржи масивни 12 грама BCAA (разгранети синџири на амино киселини) по порција, д..
1.690 ден. 1.550 ден.

Високо квалитетен протеински изолат од сурутка за оние кои се сериозни за постигнување резултати!!!Л..
70 ден.

Фит ДринкВнимавајте на својата тежина !!!Л-карнитин  + Фолна киселина !- 0 % шеќери !- 0 % мас..
69 ден.

Екстрим ТиробурнНАЈЕФИКАСНИОТ ТОПАЧ НА МАСТИ!!!- ЈА ЗГОЛЕМУВА ТЕРМОГЕНЕЗАТА!- МОЌЕН СТИМУЛАНС НА МЕТ..
1.290 ден.

Креатин монохидрат кој се користи вo ЛевроМоно е најчистиот сиров материјал, збогатен со бета-глукан..
690 ден.

Овој моќен стимуланс:- ја зголемува енергијата;- ги подобрува фокусот и концентрацијата;- го забрзув..
1.490 ден.

Loading...
Loading...