НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

BCAA ENGINE 4:1:1 400 gr.

BCAA ENGINE 4:1:1 400 gr.
BCAA ENGINE 4:1:1 400 gr.
-13 %
BCAA ENGINE 4:1:1 400 gr.
BCAA ENGINE 4:1:1 400 gr.

BCAA 4: 1: 1 - 100% чисто фармацевтска структура !!!

БЦАА 4:1:1 - Супер амино микс !!!


"SWEDISH SUPPLEMENT - KING OF SUPPLEMENTS"!!!


Вкус:  јагода


Нето: 400 гр.

 

Состав:  хранлива вредност во                                     13 гр.

Енергија                                                                           46 кцал/183 Кј

Протеин (слободни амино киселини)                         11 гр.

Јаглени хидрати                                                              <1 гр.

Масти                                                                                  0 гр.

 

Состав:  хранлива вредност во                                     100 гр.

Енергија                                                                           356 кцал/1488 Кј

Протеин (слободни амино киселини)                         84 гр.

Јаглени хидрати                                                              5 гр.

Масти                                                                                  0 гр.

 

БЦАА 4:1:1                                         6000 мг.

Л Глутамин                                         2000 мг.

Лизин                                                   1000 мг.

BCAA ENGINE 4:1:1 400 gr.
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: BCAA ENGINE 4:1:1 400 gr.
  • Тежина: 400.00g
Клуб цена: 1290 ден.
Редовна цена: 1490 ден.