НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM

RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
Hot -7 %
RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM

Идеален за почетници во бокс и за рекреативци, Ringhorns Charger боксерските ракавици нудат максимална удобност со ненадмината цена.

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

- Повеќеслоен систем гарантира добра амортизација.

- Mesh панел на дланката за подобра терморегулација.

- Флексибилен и издржлив СТП.

- Голема манжетна за подобра заштита на зглобот.

- Одличен квалитет Велкро.

- Прикачен палец за да го намалите ризикот од повреда.

- Достапно во неколку бои (црна, црвена, црна / црна, црна / нео жолта).

SKU: RH-00001

Тежина: 0.7000

RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER BOXING GLOVES by VENUM
Клуб цена: 1850 ден.
Редовна цена: 1990 ден.