НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM

RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
-8 %
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM

Оваа заштитна кацига нуди глобалната заштита на сензитивните делови на главата (темето, брадата, образите).

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

- Високо квалитетен СТП: флексибилен и отпорен.

- Пена со висока густина: оптимална апсорпција на шок.

- Горна лента за заштита на главата.

- Velcro затворање за подобро да се вклопи.


Тежина: 0.5000

состав: СТП

RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER HEADGEAR by VENUM
Клуб цена: 2290 ден.
Редовна цена: 2490 ден.

Достапни опции