НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ANABOLIC PRO BLEND 5 2 kg. (промо цена 2990)

ANABOLIC PRO BLEND 5  2 kg. (промо цена 2990)
ANABOLIC PRO BLEND 5  2 kg. (промо цена 2990)
Hot -6 % НЕМА НА ЗАЛИХА
ANABOLIC PRO BLEND 5  2 kg. (промо цена 2990)
ANABOLIC PRO BLEND 5  2 kg. (промо цена 2990)

Анаболик  Про Бленд 5

Содржи 5 различни видови на протеински извори

СОВРШЕН МИКС НА ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ПРОТЕИНИ..."ANABOLIC PRO BLEND 5"!!!

Содржи 5 различни видови на протеински извори - мулти протеински комплекс:
- WHEY PROTEIN CONCENTRAT (од млеко))
- WHEY PROTEIN ISOLATE ...ISOLAC (од млеко)
- HYDROLIZED WHEY PROTEIN ... OPTIPEP 80 (од млеко) - HYDROLIZED КАЗЕИН PEPTIPRO (од млеко)
- БЕЛКА (јајца).

- 5.5 гр. БЦАА во една доза !
"ANABOLIC BLACK LINE" - 2 KG.
MADE BY LEGEND KEVIN LEVRONE !


Храна за спортисти

Анаболик Про Бленд 5, со засладувачи. Прав за приготвување на протеински шејк. Високо-напредна протеинска формула создадена од 5 различни протеински извори: веј протеин концентрат, веј протеин изолат, хидролизиран веј протеин, мицелизиран казеин, белки од јајца. Протеинот допринесува за зголемување и одржување на мускулната маса и коските.

Состав: мулти протеински комплекс (веј протеин концентрат ВПЦ80 (од млеко)), веј протеин изолат Изолак (од млеко, содржи соин лецитин), хидролизиран веј протеин Оптипеп 80 (од млеко), хидролизиран ПептиПро (од млеко), јајца (белка), какао, згуснувач (ксантан гума), средство против стврднување (Е551), сол, регулатор за киселост (лимонска киселина), засладувачи (сукралоза), вкусови, концентрат од црвена репа, бои (Е160а, Е150ц).

 

Препорачан дневен внес: измешајте една доза од правот (27 гр.)во 200 мл. вода. Пијте 3-4 дози дневно (по доручекот, 60-90 минути пред тренинг, веднаш после тренингот и пред спиење).

Предупредувања: Не употребувајте го производот ако сте алергични на било кои од неговите соединенија. Не го употребувате ако сте трудни или се лешите. Разновидна и балансирана исхрана и здрав животен стил се препорачани. Држете го вон дофат од деца.

Рок на употреба: за рокот на употреба видете на дното од кантата.

Чувајте го на суво и ладно место. Не го изложувајте на директна сончева светлина.

Достапни вкусови: чоколадо 1, ванила 2, јагода 3, малина 4, колачиња и крем 5, ванила-карамел 6, јагода-банана 7.

Порција  1 доза (27 гр.)

Порции во пакувањето  74

Serving size:~1 scoop (27 g)
Servings per container: ~74 (2 kg)
Nutrition Value100 g27 g
Energy1594 kJ / 377 kcal430 kJ / 102 kcal
Fat5,9 g1,6 g
  of which saturates4,0 g1,1 g
Carbohydrate4,9 g1,3 g
  of which sugars4,7 g1,3 g
Protein76 g20,5 g
Salt0,48 g0,13 g

Формулирано и произведено во ЕУ за: Levrone Global LLC, PoBox 637, Hanover MD, 21076 USA

Производител: FITNESS AUTHORITY Sp.z.o.o.   ul. Konna 40, 80 – 174, Otomin, Poland

Увозник за РМ: Д Строгнест Шоп, ул: Сава Ковачевиќ 6/47 Скопје

ANABOLIC PRO BLEND 5 2 kg. (промо цена 2990)
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: ANABOLIC PRO BLEND 5 2 kg.
  • Тежина: 2.00kg
Клуб цена: 2990 ден.
Редовна цена: 3190 ден.