НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.

ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
Hot -8 %
ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
BEST OF THE BEST - ISO PROTEIN ... "ANABOLIC ISO WHEY PROTEIN" by KEVIN LEVRONE !!!

- Високо ниво на ПРОТЕИНСКИ ИЗОЛАТ - 85% , 25.5 гр. во една доза !!!
- 3 грама КРЕАТИН !!!
- 6000 мг. БЦАА !!!
- 500 мг. Д АСПАРТАМСКА КИСЕЛИНА !!!
- 1000 мг. ТАУРИН !!!

Анаболик Исо ВЕЈ. Додаток во исхраната. Со засладувачи. Протеински изолат од сурутка во прав за подготвување високо протеински шејкови поддржан со креатин монохидрат, таурин и Д-Аспартамска киселина. Производот е дизајниран за атлети и високо физички активни луѓе со поголема потреба на протеин. Протеинот придонесува за одржување и раст на мускулната маса. Креатинот го зголемува физичкиот перформанс во кратко времени, високо интензивни вежби. Ефектот се постигнува со 3г дневен венс на креатин.

Вкусови : чоколадо, банана-праска, јагода, ванила, бело чоколадо-кокос, карамела, баунти, сникерс, кафе фрапе

Порција 1 мерица 30г

Порции во пакувањето 66


Serving size:~1 scoop (30 g)

Servings per container: ~30 (908 g); ~66 (2 kg)

Nutrition Value100 g30 g
Energy1600 kJ / 377 kcal478 kJ / 113 kcal
Fat2,8 g0,8 g
  of which saturates1,6 g0,5 g
Carbohydrate3,0 g0,9 g
  of which sugars2,9 g0,9 g
Protein85 g25,5 g
Salt0,45 g0,14 g
Creatine monohydrate10000 mg3000 mg
  of which creatine8400 mg2520 mg
Taurine3333 mg1000 mg
D-aspartic acid1667 mg500 mg

Формулирано и произведено во ЕУ за: Levrone Global LLC, PoBox 637, Hanover MD, 21076 USA

ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: ANABOLIC ISO WHEY 2 KG.
  • Тежина: 2.00kg
Клуб цена: 3590 ден.
Редовна цена: 3890 ден.