НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg.

LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg.
LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg.
Hot -10 %
LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg.
LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg.

LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg. е вкусен протеински прав од сурутка со неверојатни вкусови. Во прилог на феноменалнте вкусови, содржината е исто така многу прифатлива со вкупно 33 порции по пакување и околу 75% содржина на протеини.

Swedish Supplements Lifestyle Whey е совршен извор на протеини за оние кои сакаат квалитетен протеин со добар вкус. Протеинскиот прашок се испорачува во кеса, што го прави многу полесно да се пренесува за разлика од пластична кутија. Изворот на протеини во Lifestyle Whey е од сурутка која има многу добра биорасположивост и посакуван профил на аминокиселини за оние кои сакаат да ја изградат и одржат мускулната маса.

Дозирање: мешајте 1 дозерка (околу 33g) со 2dl вода или млеко. За најдобар ефект земајте ја после тренинг, но препорачливо е да ја земата барем уште еднаш во текот на денот доколку саката да градите мускулна маса.

Содржина: 1000г - 33 порции.LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg.
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: LIFE STYLE WHEY PROTEIN 1 kg.
  • Тежина: 1.00kg
Клуб цена: 1250 ден.
Редовна цена: 1390 ден.