НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM

RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM
Hot -7 %
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM
RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM

RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS – BLACK Се совршена комбинација помеѓу функционалноста и заштитата.

Нивниот памучен состав, поврзан со системот на затворање, ќе Ви овозможи да ги облечете на едноставен и брз начин.

На врвот имаат “Velcro” затворање и еластичен материјал кој е поставен на задниот мускул, обезбедувајќи поддобра поддршка ипрецизно приспособување.

Неколкуте заштитни делови се специјално поставени на места за да ги заштитат Вашите коски од коленото до стопалото и помалите метатарзални коски на стопала. Благодарение на флексибилноста во областа на скочниот зглоб, ќе добиете поголемамобилност. На овој начин, нашите штитници за нозе се направени за сите борци, нудејќи им голема разноврсност приупотребата: ММА, Тајландски бокс, кик бокс, карате ...

Направени за машинско перEње, овие  штитници ќе Ви овозможат висока хигиена, идеална влажност и одстранување на лошите мириси.

Технички карактеристики:

- 100% високо квалитетен памук.

- Velcro затворање за персонално приспособување.

- Совршено одржување  обезбедено од страна на еластичните држачи.

- Се перат во машина.

- Една големина која ќе им одговара на сите.

- Се продаваат во пар.

RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK by VENUM
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER KONTACT SHINGUARDS - BLACK
Клуб цена: 1250 ден.
Редовна цена: 1350 ден.

Достапни опции