НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS

RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
-8 % НЕМА НА ЗАЛИХА
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS

RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS

Ringhorns Charger Shinguards: удирај со сета моќ!


Совршено погодни за почетници или за редовни вежбачи, Ringhorns Charger Shinguards се идеални за оние кои секогаш сакаат да напредуваат и да уживаат во нивниот тренинг.


Флексибилни и издржливи, овие штитници ќе ги штитат вашите коски и зглобови. Удрете со сета моќ, и доживејте го моментот!

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

Пена со висока густина која обезбедува добра апсорпција.

Флексибилни и многу издржливи.

Појачана заштита на коската и стапалото .

Голем квалитет на велкро.Нема метална јамка (регулирање на конкуренцијата).

Достапно во неколку бои (црна, црвена, црна / црна, црна / нео жолта).

Три големини достапни (М, Л, XL).

SKU: RH-00004

Тежина: 0.6000

состав: СТП


RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER SHINGUARDS INSTEPS
Клуб цена: 2290 ден.
Редовна цена: 2490 ден.