НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK

VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

Tројни слоеви со подобрена апсорпција на шок. 50% подобар од "Challenger" 2.0.

Висококвалитетна мека eко-кожа. Двојно повеќе отпорни.

Velcro за подобра заштита.

Поотпорни од претходната генерација.

Неопрен интериор,  раката може да "дише".

Производ развиен во Франција.

SKU: VENUM-03525-114

Тежина: 0.8000

VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
3390 ден.