НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK

RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

Премиум PU: одличен дизајн и максимална издржливост.

Достапно:130cm-35kg.

Се продава полна, комплетирана.

Најлон ултра-отпорни ленти.

SKU: RH-00023-001

Тежина: 35.0000

состав: СТП

RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER HEAVY BAG - BLACK
9290 ден.