НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE

ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE
ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE
Hot -26 % НЕМА НА ЗАЛИХА
ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE
ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE

   •  - Модерен шејкер, со две комори + метален миксер за побрзо и поквалитетно промешување на суплементите.

   • -  На горниот дел е со широк отвор за да може лесно да ги конзумирате Вашите протеини.
   •  


   • -  Шејкерот е со две комори за чување на Вашите суплементи (посебен дел за протеини и посебен дел за капсули).
   • -  Истотака ќе Ви овозможи идеално мешање на протеините со помош на металн

   • иот миксер кој се наоѓа во внатрешноста.   • -  Практичен, со проверен систем на затворање кој нема да дозволи истекување на течноста од шејкерот.  

   •  

ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
 • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
 • Име на продуктот: ANABOLIC Shaker HQ KEVIN LEVRONE
Клуб цена: 290 ден.
Редовна цена: 390 ден.