НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

FLASH GN083

FLASH GN083
FLASH GN083
НЕМА НА ЗАЛИХА
FLASH GN083
FLASH GN083

Врзување: чичак лента

Дисциплина: Бокс, кик-бокс, маи таи

Пол: унисекс

Материјал: PU / PVC

Материјал на дланката: PU кожа

Состав: 95% СТП кожа, 5% ПВЦ

Ракав: СТП кожа

FLASH GN083
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: FLASH GN083
1890 ден.