НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

"DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515

"DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515
"DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515
"DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515
-11 % На залиха
"DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515
"DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515
"DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515

Проверено и сертифицирано од државните здравствени институции

Направено од ЕВА материјал

Двојна заштита (погодно за кик бокс, бокс, муаи таи, карате итн...)"DOUBLE" MOUTHGUARDS PD515
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: "DOUBLE" MOUTHGUARDS
Клуб цена: 390 ден.
Редовна цена: 440 ден.