НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

COMMANDO BAG AC903

COMMANDO BAG AC903
COMMANDO BAG AC903
COMMANDO BAG AC903
COMMANDO BAG AC903
COMMANDO BAG AC903
COMMANDO BAG AC903

Капацитет: 60 литри

Закопчување: Патент

Ширина: 32 cm

Должина: 80 cm

Материјал: Кордура

COMMANDO BAG AC903
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: COMMANDO BAG
3590 ден.