НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

GYM GLOVES AB713

GYM GLOVES AB713
GYM GLOVES AB713
-14 % НЕМА НА ЗАЛИХА
GYM GLOVES AB713
GYM GLOVES AB713

КАРАКТЕРИСТИКИ

Затварање: "Velcro"

Пол: unisex

Материјал над дланка: говедска кожа

Материјал под дланка: говедска кожа

Обвивка: 100% EVA 

GYM GLOVES AB713
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: GYM GLOVES AB713
Клуб цена: 850 ден.
Редовна цена: 990 ден.