НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

CLUB BAG AC930 CAMO

CLUB BAG AC930 CAMO
CLUB BAG AC930 CAMO
-56 %
CLUB BAG AC930 CAMO
CLUB BAG AC930 CAMO

КАРАКТЕРИСТИКИ 

Волумен: 20 литри

Затворање: патент

Длабочина: 15 см

Висина: 45 см

Материјал: кордура

Ширина: 32 см

CLUB BAG AC930 CAMO
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: CLUB BAG AC930 CAMO
Клуб цена: 790 ден.
Редовна цена: 1790 ден.