НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Бандажери GEL LEONE AB711

Бандажери GEL LEONE  AB711
Бандажери GEL LEONE  AB711
Hot
Бандажери GEL LEONE  AB711
Бандажери GEL LEONE  AB711

КАРАКТЕРИСТИКИ

Затворање: патент

Полнење: гел

Пол: Unisex

Материјал: неопрен

Бандажери GEL LEONE AB711
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: Бандажери GEL LEONE AB711
1360 ден.
Ознаки: бандажери