НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

SCATTERBRAIN by KEVIN LEVRONE (промо цена 990)

SCATTERBRAIN by KEVIN LEVRONE (промо цена 990)
SCATTERBRAIN by KEVIN LEVRONE (промо цена 990)
-17 %
SCATTERBRAIN by KEVIN LEVRONE (промо цена 990)
SCATTERBRAIN by KEVIN LEVRONE (промо цена 990)

СУПЕР КОНЦЕНТРИРАНА СТИМУЛАТИВНА ФОРМУЛА !!!

ГО ПОДОБРУВА МЕНТАЛНИОТ ФОКУС !!!

ГИ ПОДИГА ЕНЕРГЕТСКИТЕ НИВОА !!!

Во едно пакување добивате 60 ДОЗИ !!!

Препорачана употреба: 1/2 лажичка (3,7 g) со 150 - 200 ml вода. Пијте ја дозата 30 минути пред тренингот.


Serving size: ≤ 133 kg ~1/2 scoop (3,7 g); > 133 kg ~1 heaping scoop (7,4 g)

Servings per container: 60 (3,7 g); 30 (7,4 g)

Amount per

≤133 kg (3,7 g)

>133 kg (7,4 g)

Niacin

12,5 mg (78%NRV**)

25 mg (156% NRV**)

Strength Matrix

2250 mg

4500 mg

Beta-alanine

1250 mg

2500 mg

Creatine monohydrate(of which creatine)

500 mg (439,5 mg)

1000 mg (879 mg)

A-AKG Complex

250 mg

500 mg

L-arginine

164 mg

328 mg

Calcium alpha-ketoglutarate

86 mg

172 mg

L-Citrulline DL-malate (1:1)

(of which L-citrulline)

250 mg

(137,5 mg)

500 mg

(275 mg)

Caffeine anhydrous

200 mg

400 mg

Intensity Matrix

312,5 mg

625 mg

Cholinę bitartrate (of which cholinę)

250 mg (102,5 mg)

500 mg (204,9 mg)

L-glutamine

25 mg

50 mg

L-tyrosine

25 mg

50 mg

Gamma-aminobutyric acid

12,5 mg

25 mg

SCATTERBRAIN by KEVIN LEVRONE (промо цена 990)
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија, Доколку имате попуст на производот, доставта е на Ваша сметка
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: SCATTERBRAIN by KEVIN LEVRONE
  • Тежина: 222.00g
Клуб цена: 990 ден.
Редовна цена: 1190 ден.