НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Опрема за боречки вештини

 VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK  VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: VENUM CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES - BLACK/BLACK
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИTројни слоеви со подобрена апсорпција на шок. 50% подобар од "Challenger" 2.0.Висококвалитетна мека eко-кожа. Двојно повеќе отпорни.Velcro за подобра заштита.Поотпорни од претходната генерација.Неопрен интериор,  раката може да "дише".Производ развиен во Франција.SKU: VEN..
3390 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: "DOUBLE" MOUTHGUARDS
Проверено и сертифицирано од државните здравствени институцииНаправено од ЕВА материјалДвојна заштита (погодно за кик бокс, бокс, муаи таи, карате итн...)..
440 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: "JUNIOR" HEADGEAR CS429
КАРАКТЕРИСТИКИ Детска кацигаДисциплини: бокс, кик бокс, муаи таи, карате, кунг фу, ммаЗакопчување: "Velcro" + врвкиМатеријал: PU/PLОбвивка: 100% EVA..
2690 ден.
"RINGHORNS by VENUM" 4 метри - рачни бандажери "RINGHORNS by VENUM" 4 метри - рачни бандажери
Hot НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Venum Име на продуктот: "RINGHORNS by VENUM" 4 метри
Бандажери за рака (професионални) направени од иновативен материјал кој е удобен за носење, лесен за носење, брзо се суши и има голема долготрајност!Материјал: памук  Должина: 4 метри  Достапни бои: црна состав: памукТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИЕластичен памук за оптимален комфор и си..
499 ден.
Бренд: Roomaif Име на продуктот: "ROOMAIF" ММА ракавици 100% кожа
Професионални "Roomaif" MMA ракавици, специјално дизајнирани и наменети за борби!Состав: 100 % високо-квалитетна кожа!Изработени од материјал кој има голема апсорбирачка моќ!Додатна заштитна во делот на зглобот!..
2490 ден.
"THAI MASTER " фокусери (рака+нога)
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: GM260
Затворање: ВелкроДисциплини: Муаи ТаиМатеријал: кожа од биволПодлога: Пена, ЕВА, латексОвие впечатливи фокусери се идеална алатка за тренирање на комбинации за брз рачни удари + лакти + коленото. Создадени од искуството на тајландските мајстори, тие станаа брзо популарни низ целиот свет и во моменто..
5390 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: CLUB BAG AC930 CAMO
КАРАКТЕРИСТИКИ Волумен: 20 литриЗатворање: патентДлабочина: 15 смВисина: 45 смМатеријал: кордураШирина: 32 см..
1790 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: COMMANDO BAG
Капацитет: 60 литриЗакопчување: ПатентШирина: 32 cmДолжина: 80 cmМатеријал: Кордура..
3190 ден. 3590 ден.
Бренд: Dedicated Nutrition Име на продуктот: Dedicated Dry-Fit Rashguard
Карактеристики:• 90% полиестер.• 10% еластан.• Жолти шавови.• Dedicated лого на градите...
1490 ден.
Dedicated Premium Gym Bag Dedicated Premium Gym Bag
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бренд: Dedicated Nutrition Име на продуктот: Dedicated Premium Gym Bag
Tехнички карактеристики:- Поголема торба  за да собера повеќе - Високо издржлив материјал- Уникатен дизајн.Странични џебови од двете страни и многу простор за чување на облеката, шејкерите, додатоците, крпи и други работи што можеби Ви се потребни.Спецификации на производот:- Големина: (Ш x Д x..
2290 ден.
Бренд: Dragon Do Име на продуктот: DRAGON DO ELITE MMA GLOVES 100% кожа
MMA ракавици, специјално дизајнирани и наменети за борби!Изработени од 100% високо-квалитетна кожа со вградени елементи за голема апсорбирачка моќ!Долготрајност!Издржливост!Квалитет!"ДРАГОН ДО"..
3390 ден.
Бренд: Leone 1947 Име на продуктот: ELBOW GUARDS PR327
КАРАКТЕРИСТИКИЗатварање: "Velcro"Дисциплини:  Маи Таи/ ММАПол: unisexМатеријал: nylon/PLОбвивка: 75% EVA / 25% PU..
1090 ден.
Прикажани 1 до 12 од 342 (29 страни)