Бандажери

Бандажери


Прикажи:
Сортирај по:

Бандажери LEONE 3.5 метри AB705

КАРАКТЕРИСТИКИДолжина: 3.5 метриПол: UnisexМатеријал: Памук / Наjлон..

440 ден.

Бандажери LEONE 3.5 метри AB705

КАРАКТЕРИСТИКИДолжина: 3.5 метриПол: UnisexМатеријал: Памук / Наjлон..

440 ден.

VENUM "KONTACT" BOXING бандажери - 2.5 метри

- Неменети за заштита на шаката за рекреативци, но и за професионалци!- должина 2.5 метри- 100 % пам..

555 ден.

"RINGHORNS by VENUM" 4 метри

Бандажери за рака (професионални) направени од иновативен материјал кој е удобен за носење, лесен за..

499 ден.

Бандажери 3.5 метри (памук) "Dragon Do" "Skull"

Бандажери за рака (професионални) направени од иновативен материјал кој е удобен за носење, лесен за..

450 ден.

VENUM "KONTACT" BOXING Neo бандажери - 4 метри

- Неменети за заштита на шаката за рекреативци, но и за професионалци!- должина 4 метри- 100 % памук..

555 ден.

VENUM "KONTACT" BOXING бандажери - 4 метри

- Неменети за заштита на шаката за рекреативци, но и за професионалци!- должина 4 метри- 100 % памук..

555 ден.

Loading...
Loading...