НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

Бандажери LEONE 4.5 метри AB705

Бандажери LEONE 4.5 метри AB705
Бандажери LEONE 4.5 метри AB705
НЕМА НА ЗАЛИХА
Бандажери LEONE 4.5 метри AB705
Бандажери LEONE 4.5 метри AB705

КАРАКТЕРИСТИКИ

Должина: 4.5 метри

Пол: Unisex

Материјал: Памук / Наjлон

Бандажери LEONE 4.5 метри AB705
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: AB705
480 ден.
Ознаки: бандажери