Боксерски ракавици

Боксерски ракавици


Прикажи:
Сортирај по:
VENUM ELITE BOXING GLOVES KIDS - EXCLUSIVE Ново

VENUM ELITE BOXING GLOVES KIDS - EXCLUSIVE

Бидејќи младите шампиони ја заслужуваат најдобрата опрема, Venum им ги нуди раквиците за боксери на..

2.990 ден.

THE DOCTOR BOXING GLOVES GN050 -19%

THE DOCTOR BOXING GLOVES GN050

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: врвкиДисциплини: бокс, кикбокс, муаи таиПол: унисексМатеријал:  говедс..

3.690 ден. 2.990 ден.

MAORI BOXING GLOVES GN070

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкроДисциплини: Бокс, кикбокс, маи таиПол: унисексМатеријал над дланка: С..

2.190 ден.

VENUM BOXING GLOVES CONTENDER 2.0 - BLACK/BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПена со висока густина. 3 пати подобра заштита од првиот модел.Висококвалитет..

2.790 ден.

VENUM BOXING GLOVES CONTENDER 2.0 - WHITE/GREY-BLACK

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИПена со висока густина. 3 пати подобра заштита од првиот модел.Висококвалитет..

2.790 ден.

BLACK&WHITE BOXING GLOVES GN059

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкроДисциплини: Бокс, кикбокс, маи таиПол: унисексМатеријал над дланка: H..

3.090 ден.

FLASH GN083 Детски ракавици 4 & 6 OZ

Врзување: чичак лентаДисциплина: Бокс, кик-бокс, маи таиПол: детскиМатеријал: PU / PVCМатеријал на д..

1.850 ден.

HERO BOXING GLOVES GN400

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкроДисциплини: бокс, кикбокс, маи таиДетски моделМатеријал над дланка: С..

2.780 ден.

LEONARD BOXING GLOVES GN095

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкроДисциплини: бокс, кикбокс, маи таиДетски моделМатеријал над дланка: С..

2.470 ден.

NEXT BOXING GLOVES GN311

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкроМатеријал: ПолиестерОбвивка: 70% флекс ПУ, 30% основен СТП..

3.090 ден.

LEGIONARIVS BOXING GLOVES GN202

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкроДисциплини: бокс, кикбокс, маи таиПол: унисексМатеријал над дланка : ..

4.330 ден.

BLAST BOXING GLOVES GN203

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: врвкиПол: унисексМатеријал:  говедска кожаМатеријал кај дланката: Поли..

3.690 ден.

REVO 2018 BOXING GLOVES GN105

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкро + врвкиДисциплини: Бокс    Пол: унисексМатеријал..

5.590 ден.

NEO CAMO BOXING GLOVES GN305

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкроДисциплини: Бокс, кикбокс, маи таиПол: унисексМатеријал над дланка: С..

2.990 ден.

BLACK&WHITE BOXING GLOVES GN059

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкроДисциплини: Бокс, кикбокс, маи таиПол: унисексМатеријал над дланка: H..

3.090 ден.

Loading...
Loading...