Боксерски ракавици 100% кожа

Боксерски ракавици 100% кожа


Прикажи:
Сортирај по:
LEGIONARIVS BOXING GLOVES GN202 Ново

LEGIONARIVS BOXING GLOVES GN202

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкроДисциплини: бокс, кикбокс, маи таиПол: унисексМатеријал над дланка : ..

4.330 ден.

REVO 2018 BOXING GLOVES GN105 Ново

REVO 2018 BOXING GLOVES GN105

КАРАКТЕРИСТИКИЗатворање: велкро + врвкиДисциплини: Бокс    Пол: унисексМатеријал..

5.590 ден.

RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM

 "RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM" - боксерски ракавици до максимални напори!Специја..

4.290 ден.

RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM

 "RINGHORNS DESTROYER BOXING GLOVES by VENUM" - боксерски ракавици до максимални напори!Специја..

4.290 ден.

Loading...
Loading...