НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

MAORI BOXING GLOVES GN070

MAORI BOXING GLOVES GN070
MAORI BOXING GLOVES GN070
НЕМА НА ЗАЛИХА
MAORI BOXING GLOVES GN070
MAORI BOXING GLOVES GN070

КАРАКТЕРИСТИКИ

Затворање: велкро

Дисциплини: Бокс, кикбокс, маи таи

Пол: унисекс

Материјал над дланка: СТП

Материјал под дланка: СТП

Обвивка: 70% флекс ПУ, 30% основен СТП

Ракав: СТП

MAORI BOXING GLOVES GN070
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
  • Име на продуктот: MAORI BOXING GLOVES GN070
2190 ден.