НАВИГАЦИЈА
Сметка

Искористете ги сите активни попусти - Види производи

RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES

RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

Идеално за повремена употреба: 2 до 3 пати неделно.

Мека и отпорна PU-облога.

Систем со три слоја на пена: за добра апсорпција на шок и оптимално амортизирање.

Панел од мрежа на дланката: за добра терморегулација.

Прикачен палец: да се намали ризикот од повреда.

Велкро систем за прицврстување: за добра заштита на зглобот.

Одлична вредност.

Лого на ринг хорнс.

Бренд: Ринг Хорнс

SKU: RH-00036

RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
БЕСПЛАТНА достава за сметка над:
1500 ден. во Скопје и 2500 ден. низ Македонија
Инфо за нарачки
Доколку сакате да нарачате одреден вкус за суплементот, Ве молиме контактирајте не на 070 832 962, 078 579 473 и 078 386 694 за да Ви потврдиме дали во моментот го имаме на залиха вкусот кој Вие го посакувате, а доколку вкусот не Ви е битен продложете со нарачката. Ви благодариме.
  • Достапност: На залиха
  • Име на продуктот: RINGHORNS CHARGER MX BOXING GLOVES
2090 ден.